Route

Pagina's
Home
Nieuws
Introductie nieuw spam- & virusfilter servercluster



Nieuws

Het laatste nieuws omtrent Business Hosting

Introductie nieuw spam- & virusfilter servercluster

Gepubliceerd op 28 augustus 2009 13:57

JDN Business Hosting BV introduceert een nieuw en intelligentere spam- & virusfilter met een gemiddelde filter nauwkeurigheid > 99.9%.

Omdat spammers steeds inventiever worden in het maskeren van hun ongevraagde e-mail, heeft JDN Business Hosting BV na een uitvoerige testfase het nieuwe spamfilter ontwikkeld om gewenste van ongewenste e-mail te scheiden. Alle huidige webhosting klanten van JDN Business Hosting BV kunnen kosteloos gebruik gaan maken van dit nieuwe filter. Het filter is vanaf heden ook inbegrepen bij alle nieuw af te sluiten webhosting pakketten.

Voor het activeren van het nieuwe spam- & virusfilter voor bestaande webhosting klanten, kan er contact worden opgenomen met de e-mail helpdesk.

Een uitgebreide omschrijving van de werking en mogelijkheden van het nieuwe spam- & virusfilter, verwijzen we u graag naar de speciale spam- & virusfilter pagina (klik hier)


Nieuwsoverzicht


Copyright 2000 – 2009 © JDN Business Hosting BV, alle rechten voorbehouden.